Návrat na všechny novinky...

Nová prodejna Malvík

31.10.2012
16.3. 2012 se otevřela největší prodejna v ČR - Malvík. Na ploše 1200 m2 najde vše pro péči o miminko včetně našich produktů.
V Malvíku Vás čeká usměvavý personál s 12-letými zkušenostmi a s osobním přístupem k zákazníkovi. Nabízí kompletní škálu zboží s oficiálním zastoupením pro ČR, které si můžete přímo vyzkoušet. Vaše děti si mohou zadovádět na dětském hřišti nebo v dětském koutku. Pro mamimky je připraven kojící a přebalovací koutek s naším pultem Pippi. V Malvíku kromě kompletní nabídky byBO design najdete i multifunkční přebalovací tašky Storksak a Babymel nebo variabilní křesílko Lümmel, které si jednoduše zaLÜMMELujete.
Tašky Babymel a Storksak, které jsou zde vystaveny, jsou na našem novém produktu - věšáku STROM. Svoje místo si najde kdekoliv v prostoru nebo může být pevně spojený se zdí. Vzniká tak prostor pro zavěšení ramínek a ostatního oblečení. Je vyroben z překližky multiplex - dýha bříza, která je upravena olejováním. Atypické provedení dle přání zákazníka - fantazii se meze nekladou.

Prodejnu Malvík najdete nedaleko Prahy, v Hostivicích. Neváhejte s návštěvou, nikde jinde se o Vás tak dobře nepostarají.

Moře kočárků na prodejně Malvík

Multifunkční přebalovací tašky na stojanu STROM

Multifunkční přebalovací tašky na stojanu STROM

Nathi a Nappyrette - sluší každému interiéru

Radost z přebalování - Nathi a Nappyrette

Jak jednoduše přebalit? Vyzkoušejte přebalovací pult Pippi.

Kdyby takto vypadal každý přebalovací koutek ...

K televizi jedině Lümmel - dětský koutek

Prodejna Malvík

Jeden z pokojíčků, kde jsou umístěny produkty byBO design Nathi a Nappyrette

Bude se vám dobře dávat dítě do autosedačky? Vyzkoušejte.

pana s.r.o.     +420 724 145 146    pavel.navratil@pana.cz
vyřizování objednávek:     +420 777 158 498    navratilova@pana.cz