Návrat na všechny novinky...

Obrázková soutěž Dětská planeta - pravidla soutěže

8.11.2016
O soutěži
- soutěž bude probíhat od 2. do 13. listopadu
- soutěžící podle věkové kategorie zašle namalovaný obrázek na téma video Zip a Zoe (k dispozici na www.youtube.com/watch?v=ZbUT2yUPNg0)
- uvedení jména dítěte, doručovací adresy a telefonního čísla, emailu a věku soutěžícího dítěte
- do soutěže budou zařazeny všechny obrázky odevzdané během veletrhu Dětská planeta na stánku pana design a také obrázky zaslané na email info@pana.cz. Obrázky zašlete nejpozději do 13.11.2016 a do předmětu mailu napište "Dětská planeta".

Soutěž bude probíhat ve dvou kategoriích:
- 1–3 roky (mladší kategorie)
- 4–7 let (starší kategorie)

Přehled cen
Hlavní ceny jsou: První cena - batůžek a druhá cena - termotaška v každé kategorii. Každý soutěžící navíc obdrží 15% slevu nákup na našem e-shopu na značky Babymel a Storksak při zadání slevového kódu.
- První cena v mladší kategorii – Taška Rainbow ZIP a ZOE termo
- Druhá cena v mladší kategorii - Batoh Daisy Dragon Face ZIP a ZOE
- První cena v starší kategorii - Batoh Dino ZIP a ZOE
- Druhá cena v starší kategorii - Termo taška Spaceman ZIP a ZOE
(fotky cen můžete vidět níže)

Obrázky, které budou do soutěže přijaty, budou průběžně zveřejňovány na facebookovém profilu pana design www.facebook.com/PANAdesignCZ/.

Vybírání výherců:
- první cenu v každé kategorii obdrží obrázek s nejvíce „likes“ na našem facebookovém profilu
- druhého výherce – druhou cenu v každé kategorii – určí odborná porota složená z členů týmu pana design. Hodnotit se bude pojetí a originalita. Vyhodnocení soutěže a uveřejnění výherců proběhne 15.11.2016. Výherce budeme kontaktovat do 7 dnů od ukončení soutěže.

Další pravidla:
Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.
Společnost pana s.r.o. se Saturnova 1332/52, 104 00 Praha 114., IČ: 29239699 – organizátor soutěže a provozovatel internetového obchodu www.pana.cz si vyhrazuje právo využití všech zaslaných obrázků k marketingovým účelům dle vlastního uvážení, a to po dobu 2 let od ukončení soutěže.
Účastí na soutěži a zasláním (předáním) obrázku tedy vyjadřujete svůj souhlas s těmito pravidly a udělujete oprávnění použít Váš obrázek a uvést jméno a příjmení Vás, případně Vašeho dítěte a rovněž se zveřejněním obrázku a věku dítěte.
Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže obrázky, které nebudou splňovat podmínky soutěže. Na výhru nevzniká právní nárok.
Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.


Taška Rainbow ZIP a ZOE termo


Batoh Daisy Dragon Face ZIP a ZOE


Batoh Dino ZIP a ZOE


Termo taška Spaceman ZIP a ZOEpana s.r.o.     +420 724 145 146    pavel.navratil@pana.cz
vyřizování objednávek:     +420 777 158 498    navratilova@pana.cz